четвъртък, 16 април 2009 г.

Playoffs Time!!!

Краят на редовния сезон в НБА дойде и плейофите започват след 3 дни. Ето и мачовете от първия кръг:

Изток:
(1)Кливлънд - (8)Детройт
(2)Бостън - (7)Чикаго
(3)Орландо - (6)Филаделфия
(4)Атланта - (5)Маями

Запад:
(1)ЛА Лейкърс - (8)Юта
(2)Денвър - (7)Ню Орлийнс
(3)Сан Антонио - (6)Далас
(4)Портланд - (5)Хюстън

Определно интересни мачове и от двете конференции, със доста потенциални изненади. Във Източната конференция могат да станат доста изненади, като например победа на Чикаго над Бостън (справка: не е невъзможно, на Свети Патрик биковете победиха келтите), дори и ранно отпадане на лидерите в НБА Кливлънд. Но от друга страна ако всички фаворити победят ще станат невероятни полуфинали - Кливлънд:Бостън и Орландо:Маями. Но изтока е по-слабата от двете конференции. Във запада могат да станат толкова неща, които дори и лотарията не може да предвиди. Победата на Юта въобще не е невъзможна, както и ранното отпадане на Хюстън от Портланд. И Юта, и Портланд се представят доста добре този сезон, и със малко помощ от звездите си Брендън Рой и Дерон Уилиямс/Карлос Буузър, могат да измъкнат победата. Във другите два мача няма да е кой знае каква изненада, при победа на който и да е от отборите. Идеалната четворка тук е: Лейкърс:Ню Орлийн и Сан Антонио:Хюстън.
Престои ни едно невероятно тримесечие, на което знам че поне аз ще се кефя адски много.

Няма коментари: