неделя, 17 август 2008 г.
САЩ - Испания
Понеже имах възможност да гледам само 4-тата част на мача, ще коментирам нея и като цяло резултата. Между другото, още като видях резултата, ми стана ясно, кой ще победи, но това няма значение. Американците малко по малко измъкваха победата и някрая разликата стана 37 (!) точки. Не съм гледал всичките мачове на тази Олимпиада, но май това е най-голямата победа по разлика. И така на Американците им останаха само германците, начело със Дирк Новитцки, който е машина от тройката. На Германия със сигурност ще им трябва този мач, понеже след като загубиха от Китай, а по-рано и от Испания, ситуацията ще стане много напечена в този последен мач от групите за Германия, Сащ и останалите. Ще става по-интересно и по-интересно (Обичам да казвам това).
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар